Alt title

Jaungada sagaidīšana Restorānā KEY to RIGA

05. Decembris
2016
Jaungada sagaidīšana Restorānā KEY to RIGA

Gada pēdējo dienu (31. Decmbri) Restorāns Key to RIGA iesāks jau plkst. 10:00, kad ikviens laipni gaidīts uz brokastīm, kurās baudīt tradicionālos brokastu ēdienus – dažāda veida omletes; karstmaizes; vēršacis ar ceptu bekonu un tradicionālo zemnieku brokastu (ceptu kartupeļu, olas un bekona sacepuma) piedāvājumu.

Dienas turpinājumā dāvāsim prieku visiem pusdienot gribētājiem, jo Latviešu tradicionālos ēdienus piedāvāsim visas dienas garumā.

2016. gada izskaņā, no plkst. 20:00 uzņemsi viesus, kas vēlēsies baudīt ne tikai svētku romantiku pašā Vecrīgas sirdī, bet arī vakariņot sveču gaismā, lai kopā sagaidītu Jauno gadu.

Vecgada vakara izklaidējošā programma sāksies no plkst. 21:00, kad ikvienam viesim ar Senās Latviešu tradīcijas, „Laimes liešana”, palīdzību būs iespēja paredzēt nākamā gada spilgtākos notikumus, kā arī būs iespēja tikties ar salaveci, lai atklātu savas vēlēšanās to piepildīšanai. Romantisko vakara atmosfēru un noskaņojumu papildinās muzikālā ansambļa LUDUS skanējums.

Pusnaktī kopīgi baudīsim dzirkstošu svētku dzērienu un vērosim svētku uguņošanu Vecrīgā.

Pēs svētku uguņošanas ikvienu aicinām turpināt vakaru restorānā, vai doties uz muzikālo restorānu MOONShine, kur jautrā noskaņojumā izdejoties 80. gadu mūzikas pavadījumā.

Sīkāka informācija un rezervācijas: info@keytoriga.lv vai zvanot: + 371 28370747 vai + 371 29249922

Atpakaļ