Alt title

Atklājiet jauno Rīgas atslēgu – nāciet, baudiet, dzīrojiet!

27. Maijs
2013
Atklājiet jauno Rīgas atslēgu – nāciet, baudiet, dzīrojiet!

Neturiet savu vēderu vēža spīlēs – palutiniet sevi un tuvākos ar izsmalcinātu maltīti kungu gaumē! Aicinām Jūs iepazīt nebijušus garšas piedzīvojumus jaunatvērtajā latvisko tradīciju restorānā Rīgas atslēga / Key to Riga pašā Vecrīgas sirdī – Doma laukumā 8a.

Jauns restorāns senlaicīgās tradīcijās

Restorāna durvis vērām 2013. gada maijā, lai no jauna iekvēlinātu senās Rīgas majestātiskās viesmīlības un virtuves tradīcijas. Rīgas atslēga, Vella kalpi, Klostermāsas atzīšanās, Vien’ maz’ cuciņ’ – šie ir tikai daži ēdieni no mūsu ēdienkartes, kas Jūs ievedīs sulīgā garšas pasaulē. Mūsu izcilie pavārmeistari un viesmīļi ir parūpējušies, lai ikviena Jūsu ciema reize būtu ķeizarisks piedzīvojums – baudiet maltīti senlaicīgā interjerā vai saulainā āra terasē. Pasūtot Rīgas atslēgas karstās gaļas izlasi, vīnu Jums uzsauks krodzinieks!

Brokastis, pusdienas un vakariņas pēc pilskungu modes

Rīgas atslēgā Jūs un Jūsu draugus gaida:Rīgas atslēga iekštelpa

  • jutekliski kārdinošas maltītes,
  • seno latvju ēdienu degustācija,
  • īstens alus un citi gardi dzērieni,
  • viesmīļmeitas kā rozes,
  • senlaicīga piedzīvojumu atmosfēra,
  • majestātiska apkalpošana ikvienam viesim –   kā ikdienā, tā svētku dzīrēs.

Strādājam katru dienu: Pirm. –  Svētd. no 10:00 līdz pēdējam goda viesim

Jūsu dzīrēm, viesiem un īpašām atmiņām

Mēs gādāsim, lai arī Jūsu saviesīgais pasākums, jubileja, kāzas, svešzemju ciemiņu uzņemšana būtu vislabākajām garšas baudām pildīta. Uzticiet banketu riktes mums, mielojieties ar īstenu latvju maltīti un sviniet no sirds! Par mīļu piemiņu no mums un no Rīgas jau drīzumā piedāvāsim arī Rīgas atslēgas suvenīrus – jo, kam atslēga rokā, tam veiksme un izdošanās vienmēr līdzi kā brašam kungam un ķēniņam.

Braši sulaiņi un daiļas viesmīļmeitas gaida – nāciet ciemos! Rezervējiet galdiņu jau tūlīt!

Atpakaļ